e-shop má dovolenou. Omlouváme se, ale všechny balíčky odejdou až po 19.6. jako omluvu máme pro vás slevu s kódem: dovolena24

Hopsálkov, Jižanský dvorek Brno

V areálu Kšírovka v Brně Komárově je krásné venkovní centrum HOPSÁLKOV. Kde se vaše děti pořádně vyblbnou. K dispozici je hned několik skákacích nafukovacích ploch, různých velikostí i výšek. Dále jsou zde klasické prolézačky jako na hřišti (skluzavky, velké pavoučí sítě, houpačky apod.). Nově zde mají také nafukovací ,,bazén,, s lodičkami. Vedle občerstvení je velká plocha krásného jemného písku, kde je spousta báboviček atd. a taky nafukovací míče a další skákací plocha, ale naplněná vodou - taková velká vodní postel. V areálu je i stánek se zmrzlinou a u vchodu občerstvení. V nabídce jsou klasicky jako limo, pivo, párek, toast a nebo i pizza. Můžete si za poplatek pronajmou i grilovací místo. A větší děti se skvěle zabaví i na kárkách, které mají k dispozici celou dráhu. 

Pokud máte menší děti oceníte také blízkost letiště, kdy tady několikrát do hodiny prolétá letadlo opravdu celkem nízko. Když kousek popojdete můžete se po skákání osvěžit na koupališti Biotop Komárov a nebo navštívit malou farmičku se zvířátky - Jižanský dvorek. Dovnitř se nedá jít, ale dvorek si lze krásně prohlédnout z ,,vyhlídkových,, ploch, kde vidíte na zvířátka. K vidění jsou husy, slepičky, ovce, kozy, oslík, skot a pravděpodobně daněk (omlouvám se tento nebyl na cedulce a nejsem úplně zběhlá v rozdílech jelen/daněk atd.). 

CENA: mají buď hodinové (90,-) nebo celodenní pro děti za 180,-, rodiče platí 180,- za jakoukoliv dobu

PRO KOHO JE VÝLET: děti (od cca 2 po náctileté) 

NA JAK DLOUHO SE ZABAVÍTE: cca 3 hodiny, ale klidně i celé odpoledne

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO: pokud odejdete do hodiny tak vrací vstupné za děti

WEB nebo další INFO:  https://www.ksirovka.cz/hopsalkov/ https://biotopbrno.cz/jizansky-dvorek.php