Vážení zákazníci momentálně pro vás měníme naše logo a veškerou grafickou stránku Všední rodiny. Omlouváme se, že se ještě někde např. na výrobcích bude objevovat staré logo. Ale nechceme plýtvat a zbytečně staré obaly vyhazovat. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vám nový vzhled líbí.

O nás

Kdo je Všední rodina? 

Když se nám narodil první syn začali jsme se více zajímat o věci pro děti a jejich rozvojem a hrou. Naším prvním výrobkem byly kontrastní kartičky pro miminka. Syn měl rád kontrastní věci, tak jsem jedny kartičky našla na internetu a objednala je. Byly hezké, ale nelíbilo se mi, že to byl jen zalaminovaný papír, syn je chtěl držet v ruce a strkat do pusy, což bylo nebezpečné. Tak jsem googlila dál a bohužel nenašla nic lepšího než jen na tvrdším papíře a tak vznikl nápad udělat si svoje první kontrastní kartičky z kartonu - ideální pro dětské ručičky. A pak jak syn rostl, tak jsme chtěli další výrobky, které nám na trhu třeba chyběli. Většina našich autorských produktů je něčím jedinečná a hlavně má vždy více využití. Já osobně nemám moc ráda hračky a pomůcky bez nápadu a tak se snažíme přistupovat i k našemu webu. Postupně rozšiřujeme nabídku i o produkty jiných značek, které nám dávají smysl. 

Na našem webu najdete všechno pro každou všední rodinu, aby jste si užili život se svými dětmi naplno bez velkého množství financí. Součástí jsou i tipy na zajímavé výlety nebo omalovánky a pracovní listy na tvoření s dětmi. 

Za všední rodinou stojí máma Kristýna, která tvoří většinu obsahu a po jejím boku je táta Filip, kterého jsme doma překřtili na skladníka/účetního/poradce/ředitele :D a k tomu máme doma dva malé umpalumpy, kteří hrdě testují hračky a všechny pomůcky.

To jsme my, rodina, co se skrývá za všední rodinou,  na fotce ještě chybí náš pejsek, který je nedílnou součástí party. 

DSC_2297