e-shop má dovolenou. Omlouváme se, ale všechny balíčky odejdou až po 19.6. jako omluvu máme pro vás slevu s kódem: dovolena24

O nás

Kdo je Všední rodina? 

Když se nám narodil první syn začali jsme se více zajímat o věci pro děti a jejich rozvojem a hrou. Naším prvním výrobkem byly kontrastní kartičky pro miminka. Syn měl rád kontrastní věci, tak jsem jedny kartičky našla na internetu a objednala je. Byly hezké, ale nelíbilo se mi, že to byl jen zalaminovaný papír, syn je chtěl držet v ruce a strkat do pusy, což bylo nebezpečné. Tak jsem googlila dál a bohužel nenašla nic lepšího než jen na tvrdším papíře a tak vznikl nápad udělat si svoje první kontrastní kartičky z kartonu - ideální pro dětské ručičky. A pak jak syn rostl, tak jsme chtěli další výrobky, které nám na trhu třeba chyběli. Většina našich autorských produktů je něčím jedinečná a hlavně má vždy více využití. Já osobně nemám moc ráda hračky a pomůcky bez nápadu a tak se snažíme přistupovat i k našemu webu. Postupně rozšiřujeme nabídku i o produkty jiných značek, které nám dávají smysl. 

Na našem webu najdete všechno pro každou všední rodinu, abyste si užili život se svými dětmi naplno bez velkého množství financí. Součástí jsou i tipy na zajímavé výlety nebo omalovánky a pracovní listy na tvoření s dětmi. 

Za všední rodinou stojí máma Kristýna, která tvoří většinu obsahu a po jejím boku je táta Filip, kterého jsme doma překřtili na skladníka/účetního/poradce/ředitele :D a k tomu máme doma dva malé umpalumpy, kteří hrdě testují hračky a všechny pomůcky.

To jsme my, rodina, co se skrývá za všední rodinou,  na fotce ještě chybí náš pejsek, který je nedílnou součástí party. 

DSC_2297