Bruno family park

Výlet do zábavního centra pro děti. Za mě doporučuji vzít si dovolenou a vyrazit do centra dopoledne ve všední den, ve vytížené dny je centrum hodně plné, tak je potřeba se na to připravit. K dispozici je i občerstvení  (pizza, párek apod.) a nebo je hned v budově ve vedlejší hale k dispozici restaurace Hnízdo, kde mají i denní menu. 

Centrum je opravdu rozlehlé, doporučuji děti nenechávat bez dozoru a být vždy alespoň poblíž. Jsou k dispozici i placené atrakce - lodičky, autíčka, kárky aj. Všechny informace najdete na webu. Zabaví se i menší děti ideálně od toho, co děti chodí, aby si to pořádně užili. Centrum má část pro malé děti 0-4 roky, kam nesmí starší děti. Jedná se o bezpečný prostor pro malé děti. V létě určitě oceníte venkovní vodní prvky, kde si děti mohou namočit ručky a trochu se osvěžit. Můžete také využít narozeninové oslavy s programem nebo příměstské tábory. 

 

CENA: platí se různě (liší se celý areál nebo jen vnitřní i pracovní den) nejdražší varianta je: děti do 3 let 239,-, děti od 4 let 389,- a dospělí 139,- 

PRO KOHO JE VÝLET: výlet je pro děti, ale dohled rodičů je nutný. Pokud si chtějí rodiče také zablbnout pořádá centrum večery pro dospělé. 

NA JAK DLOUHO SE ZABAVÍTE: celý den, ale pokud chcete ušetřit můžete jít ve všední den po 17:00

WEB nebo další INFO: https://www.brunofamilypark.cz