Vážení zákazníci momentálně pro vás měníme naše logo a veškerou grafickou stránku Všední rodiny. Omlouváme se, že se ještě někde např. na výrobcích bude objevovat staré logo. Ale nechceme plýtvat a zbytečně staré obaly vyhazovat. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se vám nový vzhled líbí.

Milníkové kartičky

69 Kč
Varianta
Můžeme doručit do:
31.5.2023 31.5.2023 Zvolte variantu

Sada obsahuje: 15 ks milníkových kartiček (buď s kartou brácha nebo ségra)

Nejčastěji je zákazníci zakupují pro: nastávající nebo novopečené rodiče

Provedení: karty jsou vytištěny na pevném křídovém papíře, kde vyniknou syté barvy. Balení se dodává v plátěném pytlíku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše milníkové kartičky pro nejrůznější okamžiky. Balení obsahuje 15 milníkových kartiček, na kterých naleznete nejrůznější milníky vašeho dítka v jeho prvních letech života. Nenajdete zde klasické měsíce (stejně vždy zapomenete a fotíte se zpožděním :D), ale k dispozici je např. tatínkův dáreček, oslavenec, chutná mi apod. 

Chtěli jsme ať kartičky můžete využít klidně i víckrát, tak třeba tatínkův dáreček je na pěknou chvilku, táta a miminko nebo na jeho první Vánoce, narozeniny apod. 

Obě sady kartiček jsou stejné a liší se pouze v jedné kartě - pokud máte chlapečka nebo holčičku a později se z nich stanou starší sourozenci, tak si jen zvolíte, zda chcete balení obsahující kartičku velký brácha nebo ségra. To samé platí pokud doma už máte staršího sourozence.