e-shop má dovolenou. Omlouváme se, ale všechny balíčky odejdou až po 19.6. jako omluvu máme pro vás slevu s kódem: dovolena24

Výhodná sada sešity na suchý zip (Barevný a Rostu a poznávám)

Neohodnoceno
759 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Balení obsahuje: Barevný sešit (60 kartiček) a sešit Rostu a poznávám (60 kartiček)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevný sešit:

Jedná se o autorský sešit, ve kterém se ti nejmenší učí poznávat barvy a nová slova. Sešit je spojení našeho návrhu a kvalitního tisku tiskárny. Je vytištěný na pevný papír, který je opatřen laminací, listy jsou spojeny kroužkovou vazbou. 

Každé dítě poznává barvy svým tempem. Díky suchým zipům a kartičkám děti zapojí více smyslů a učení je tak snadnější a zábavnější. Ideální dárek pokud máte rádi Montessori aktivity. 

Sešit má 14 stran, na kterých najdete deset základních barev a dvě hry. Do sešitu děti přilepují celkem 60 kartiček se vzory v jednotlivých barvách.

Sešit obsahuje malé součástky, proto je nutný dohled rodičů. Doporučený věk: 3 a více let.

 

Rostu a poznávám: 

Představujeme vám náš nový Sešit Rostu a poznávám!  Obsahuje 60 kartiček na suchý zip a témata jako čísla, míchání barev, povolání, a mnoho dalšího!  Ideální pro děti 3-6 let a perfektní i na cesty! 

 Jedná se o autorský sešit, ve kterém se menší učí poznávat svět kolem nás.

Sešit je spojení našeho návrhu a kvalitního tisku tiskárny. Je vytištěný na pevný papír, který je opatřen laminací, listy jsou spojeny kroužkovou vazbou. 

Každé dítě poznává svět a učí se nové věci svým tempem. Díky suchým zipům a kartičkám děti zapojí více smyslů a učení je tak snadnější a zábavnější. Ideální dárek pokud máte rádi Montessori aktivity. 

Sešit má 14 stran, na kterých najdete několik důležitých témat k rozvoji vašich dětí. Jsou v něm témata jako: zvířata, počítání, míchání barev, povolání, roční období, Velikonoce a Vánoce, roční období, dopravní prostředky, dům a jeho vybavní, bezpečnost dětí a každý si tam najde určitě mnohem víc. Do sešitu děti přilepují celkem 60 kartiček s nejrůznějšími vzory.