Šaškárna Brno

Když je špatné počasí tak se vždy hodí mít v záloze pár míst na výlet. A jedním skvělým je Šaškárna Brno, jedná se o velice příjemné menší dětské centrum, kde vás vstup nebude stát majlant. 

Centrum obsahuje koutek pro děti do 3 let, kam nesmí starší děti, což je skvělé. Poté opravdu velké bludiště jako prolézačky se spoustou skluzavek nebo tobogánem. Pod prolézačkami vede dráha na autíčka pro menši nebo šlapací kárky pro starší. A pro starší děti a dospělé se zde nachází elektronická střelnice. Můžete si zde uspořádat i oslavu narozenin. Oceňuji nabídku občerstvení, kde je i pizza, skvělé dezerty, domácí limonády a spousta dalšího a na narozeniny si můžete objednat třeba ovocné nebo zeleninové mísy aj. Bohužel nemám více fotek, zapomněla jsem fotit, ale na jejich webu najdete krásně všechny atrakce i občerstvení. 

 

CENA: děti do 1 roku neplatí, do 2 let jsou za 52,- , starší za 89,- na hodinu a každá další minuta 1,50 (pokud zůstanete více jak 2 hodiny 15 minut tak platíte 199,- na celý den), dospělý 94,- (při útratě v občerstvení jsou zdarma) 

PRO KOHO JE VÝLET: děti od 0 do cca 12 let 

NA JAK DLOUHO SE ZABAVÍTE: cca 2 hodiny

WEB nebo další info: https://www.saskarna.cz