e-shop má dovolenou. Omlouváme se, ale všechny balíčky odejdou až po 19.6. jako omluvu máme pro vás slevu s kódem: dovolena24

Lumpárna (herna Břeclav)

Máme pro vás další tip na výlet, tentokrát nebudeme tak moc v okolí Brna, ale pojedeme do Břeclavi. V lednu 2024 se tam otevřena nová herna. My už jsme ji byli párkrát vyzkoušet a tak vám chci napsat naše zkušenosti, co tam najdete atd. vše jak jste u nás zvyklí. 

 

Jedná se o nově otevřenou hernu, my už jsme tam byli několikrát - v zimě se hodí každá zajímavá zábava 😅

Za mě se jedná o zdařilou hernu a to už jsem profesně nebo i jako rodič prošla spoustou herniček. Líbí se mi rozmanitost - máte tam zábavu pro nejmenší prcky - balónky, kolotoče, motorky nebo pak i pro trochu větší - skákací hrady, bagry na ovládání nebo i starší děti - autodráha a dokonce i herní konzole (jelikož to není pro nás nejsem si teď jistá jestli to byl Playstation nebo Xbox 😇). 

 

CENA: dospělí zdarma, vstup na hodinu: 99,- nebo celodenní: 199,- 

PRO KOHO JE VÝLET: 

NA JAK DLOUHO SE ZABAVÍTE: cca 3 hodiny 

ADRESA: J. Palacha 3197/13, 690 02 Břeclav 2 (V OC Breclove)

www: http://www.lumparna.cz

 

Najdete tam i občerstvení (pizza, panini, párek v rohlíku a dezerty) v klidu se tam i najíte, ceny běžné. 

 

Líbí se mi, že se snaží i zlepšovat, na začátku chyběli třeba schůdky a další drobnosti u atrakcí a postupně všechno doplňují. Všude krásně na děti vidíte, není tam žádná část, kam by děti třeba vlezli a nešlo je vidět. Asi jen malý nedostatek - ono to vlastně v důsledku není tak velké, takže když tam jste s více dětmi, tak je těžké to v jednom rodiči uhlídat. Uprostřed je velký skákací hrad - takže když vám jeden uteče do prolézačky a druhý na motorky tak je nemáte šanci vidět, ale možná máte klidnější děti než my 😅 Nebo chodit vždy ve dvou dospělých.  

A teda upřímně bych ocenila lépe řešené wc - jen s tím počítejte. Je tam jen 1 záchod a to i s přebalovacím pultem. Takže nejde s dětmi utíkat na poslední chvilku, možná tam bude zrovna někdo přebalovat.