Výhodná sada všechny naše lepicí pásky (Silnice, Železnice, Abeceda a Vánoční)

1 hodnocení
749 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Balení obsahuje:  4x papírovou lepicí pásku s návinem 33 m, na kterou se dá i malovat (jedná se o naše 3 autorské lepicí pásky - jedna je s potiskem Silnice druhá železnice, třetí abecedy a poseldní má Vánoční motiv)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Páska je papírová a jde snadno odlepit, takže manipulaci zvládnou i malé děti. Je jen na vaší fantazii, jak pásku s dětmi využijete. Budeme rádi za každé sdílení jejího použití. 

Jak se chovat k nalepené lepicí pásce?

 

Naše páska jde velice snadno nalepit i odlepit. Stačí jen dodržovat pár doporučení a vždy to půjde jako po másle.

 

Ideálně ji mějte nalepenou cca 14 dní až 3 týdny. Vhodné jsou všechny povrchy, pouze s dětskými skládacími podlahami (puzzle) máme špatné zkušenosti - jak to má hrbolky umí lepidlo povolit.

 

Páska také pracuje jinak, když je více zatížená. Například pokud hodně topíte podlahovým topením, tak může povolit lepidlo a zůstane po nalepení na podlaze, ale kdyby se vám to náhodou hodně povedlo, tak povolí alkoholem apod. To samé se stane i pokud na ni hodně svítí slunce. Ale obě tyto možnosti jen zkracují dobu nalepení. Pokud hodně topíte nebo vám svítí slunce, prostě ji musíte odlepit dříve. Děti rády pomohou a alespoň vymyslí nové zatáčky.

 

Přes pásku můžete také vytírat. Ze zkušeností to vydrží tak 2-3 umytí bez újmy. Nejedná se o velké máčení, ale klasické umývání podlah.

 

Takže nezapomeňte ji včas odlepit a užijete si skvělou zábavu. A když náhodou zapomenete, nic se neděje. Jedná se o běžné lepidlo a dolů půjde vždy jen trochu hůře.