Kontrastní plastové kartičky

2 hodnocení
319 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Balení obsahuje: 10 ks kontrastních kartiček (v barvách černé, bílé, červené a šedé) 

Nejčastěji je zákazníci zakupují pro: novorozence a miminka (baví děti do cca 2,5 let) 

Provedení: kartičky jsou vyrobeny z pevného plastu (obdobný materiál jako kreditní karty), potisk je oboustranný 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrastní karty jsou skvělá pomůcka pro malá miminka. Prvních šest měsíců vidí děti asi jen pět procent toho, co dospělý člověk. Novorozenci vidí asi jen do vzdálenosti 25 centimetrů, vzdálenější osoby a věci vidí rozmazaně. Karty v kontrastních barvách děti zaujmou a pomohou vám rozvíjet jeho dovednosti. Kolem 3. měsíce dítěte začíná vidět ostřeji a zlepšuje se jeho vnímání barev. Je prokázáno, že pokud miminko vystavujete kontrastním obrázkům několikrát během dne, tak se zrychluje jeho schopnost rozpoznat daný předmět.

Karty jsou pevné, takže je větší děti dokáží držet samotné a hrát se s nimi. Jsou vyrobeny z plastu o šířce jako 1,5 kreditní karty (jedná se o obdobný materiál). Pokud máte raději přírodnější materiál doporučujeme naši levnější variantu z kartonu ( materiál, ze kterého je vyrobena většina dětských knih).  

Kontrastní karty jsou pro děti zajímavé již od pár týdnů, kdy se na ně jen dívají a později jim pomáhají zvedat hlavičku nebo se více pohybovat. Jelikož se na ně musí soustředit, tak vaše dítko také spolehlivě na chvilku uklidní a zabaví. 

Naše kontrastní karty zvládnou vaše dítko zaměstnat i na pár minut a každý rodič ví, jak se to hodí. Kartičky mají na sobě tři hlavní barvy, které dítko nutí se na ni pořádně zadívat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: