e-shop má dovolenou. Omlouváme se, ale všechny balíčky odejdou až po 19.6. jako omluvu máme pro vás slevu s kódem: dovolena24

Tipy co s víčky od kapsiček

Máte rádi kapsičky a napadlo vás, co s víčky od nich? Máme pro vás pár tipů, jak je využít pro různě staré děti. 

Před použitím stačí víčka jen umýt a osušit, případně odstranit nadbytečný plast. Dá se s nimi krásně hrát, záleží jen na fantazii dítěte. Může si je přesypávat z misky do misky, používat jako náklad do sklápěčky aj. 

Další využití je na motorickou hračku pro miminko nebo batole. Průhlednou dózu nebo pet lahev naplníte různě barevnými víčky a máte skvělou hračku pro miminko. A hlavně vás to nic nestojí - a klasicky je to lepší než hračky, protože je to ,,jen,, lahev. Kulatá dóza je skvělá na podporu lezení a pohybu a pet lahev se miminkům zase lépe drží. Láhev je potřeba lehce zmáčknout, aby ještě navíc rachotila a můžete ji i ozdobit nějakými samolepkami (pouze plastové a pevně držící, nikoliv papírové). Tu stejnou láhev pak můžete mít pro starší jako domácí rumba koule.  

Víčka můžete použít i jako ozdoby na kartonový stromek nebo cokoliv jiného, co vás napadne. My jsme využili na Vánoce - strom je z krabice, natřený akrylovými barvami, a dírky na ozdoby jsou z ruliček od toaletního papíru - přilepené tavnou pistolí. 

A poslední tip je různé třídění podle barev nebo počítání jednotlivých víček. Budeme rádi, když nám napíšete i vaše tipy, co s víčky podniknout.