Tipy, co dělat s dětmi v zimě doma?

Je pořád zima, pořádně mrzne nebo je blátivo a hlavně tma a vy musíte být doma s dětmi? Ale jak je zabavit? V tomto článku jsem vám sepsala pár tipů na aktivity, se kterými vám může pomoct náš e-shop. 

Na našem instagramu najdete nespočet inspirace na různé tvoření, také na e-shopu máme pár článků. Pokud nemáte čím malovat, tak máme psací potřeby pro ty úplně nejmenší. Vyberete voskovky, pastelky nebo fixy. Také máme spoustu samolepek nebo razítek. 

Velkým pomocníkem na klidovější aktivity jsou samolepkové sešity. V nabídce jich máme několik druhů. Jsou skvělé, doporučujeme menším dětem ustřihnout listy se samolepkami a odlepit tu část mezi samolepkami - půjdou jim poté snadno sundat. 

 Zcela skromně :D řekneme, že skvělý tip jsou naše dvě autorské hračky - lepicí pásky a Barevný sešit. 

S lepicí páskou silnice si užijete spoustu legrace - je to něco nového a neokoukaného. Postavíte si silnice, dálnice, spoustu zatáček, kruhových objezdů a všeho, co vás napadne. Pokud to chcete povznést na další úroveň máme i mosty, dopravní značky nebo třeba kužely a popelnice. A to je potom paráda. Stejně skvělou zábavu udělá i páska železnice, pokud máte milovníky vláčků. 

 

A náš Barevný sešit děti milují. Děkujeme za vaše zprávy, dělají nám obrovskou radost. Sešit můžete nalepovat klasicky, nebo kartičky dětem můžete schovat po domě a oni je hledají pomocí úkolů, nápověd nebo přihořívá. Můžete je třidit na dopravní prostředky nebo třeba jídlo. Nebo nechat dětem volnou hru a uvidíte, co vymyslí. ❤️