Chytrá lepicí páska ABECEDA

1 hodnocení
199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Balení obsahuje: papírovou lepicí pásku s návinem 33 m, na kterou se dá i malovat

Nejčastěji je zákazníci zakupují pro: děti, co rády tvoří nebo se učí novým věcem (od cca 3 let a starší)

Detaily na pásce: celá abeceda, dvě zvídavá zvířátka (liška a sova)

Detailní informace

Detailní popis produktu

S touto páskou se děti mohou hodně naučit. Jedná se o lepicí pásku, na které je celá abeceda a k tomu dvě zvířátka, které jsou obecně považované za chytré nebo vynalézavé. Na pásce najdete obrysy všech písmen a lišku a sovu. 

Páska je papírová a dá se na ni i malovat, ideální jsou pastelky, ale zvládne i některé fixky, když je necháte zaschnout. Návin naší ekologické pásky je celých 33m. Takže máte zásobu od začátku učení písmen až skoro po vstup do první třídy. Pásku můžete rozstříhat, použít jako jmenovky, polepit si s nimi různé boxíky doma atd. Páska je papírová a jde snadno odlepit, takže manipulaci zvládnou i malé děti. 

Je jen na vaší fantazii, jak pásku s dětmi využijete. Budeme rádi za každé sdílení jejího použití. 

 

Jak se chovat k nalepené lepicí pásce?

 

Naše páska jde velice snadno nalepit i odlepit. Stačí jen dodržovat pár doporučení a vždy to půjde jako po másle.

 

Ideálně ji mějte nalepenou cca 14 dní až 3 týdny. Vhodné jsou všechny povrchy, pouze s dětskými skládacími podlahami (puzzle) máme špatné zkušenosti - jak to má hrbolky umí lepidlo povolit.

 

Páska také pracuje jinak, když je více zatížená. Například pokud hodně topíte podlahovým topením, tak může povolit lepidlo a zůstane po nalepení na podlaze, ale kdyby se vám to náhodou hodně povedlo, tak povolí alkoholem apod. To samé se stane i pokud na ni hodně svítí slunce. Ale obě tyto možnosti jen zkracují dobu nalepení. Pokud hodně topíte nebo vám svítí slunce, prostě ji musíte odlepit dříve. Děti rády pomohou a alespoň vymyslí nové zatáčky.

 

Přes pásku můžete také vytírat. Ze zkušeností to vydrží tak 2-3 umytí bez újmy. Nejedná se o velké máčení, ale klasické umývání podlah.

 

Takže nezapomeňte ji včas odlepit a užijete si skvělou zábavu. A když náhodou zapomenete, nic se neděje. Jedná se o běžné lepidlo a dolů půjde vždy jen trochu hůře.