Slož a hraj!

319 Kč
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Princip hry: 2 herní plochy a puzzle v jednom, k tomu kostka, žetonky a různé úkoly

Nejčastěji je zákazníci zakupují pro: děti, co již chápou smysl puzzle (cca od 2 let) do cca 5 let

Obsah balení: 2x barevné puzzle velikosti A5 (6 dílků), 1 dřevěná hrací kostka, 12 dřevěných hracích koleček a návod. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra, se kterou vaše děti mohou vstoupit do světa deskových her. 

Pokud děti ještě nebudou umět hrát něco s pravidly, mohou hru používat jen jako puzzle.

Jak porostou, tak se mohou postupně učit barvičky a nebo hrát jednoduché člověče nezlob se. Víme, že každý rodič s našimi pomůckami určitě vymyslí skvělé varianty, jak tuto hru použít, ale i tak jsem si pro vás níže připravila pár tipů, ať hned na začátku víte jak hru použít.

Máte k dispozici 2 herní plány, které jsou zároveň puzzle. Dále jsou k dispozici dřevěné žetonky a hrací kostka. Žetonky jsou z jedné strany různobarevné a z druhé strany mají buď motiv květiny, nebo čtverce.

 

 

Aktivity, které můžete se Slož a hraj dělat:

- složit si každé puzzle zvlášť, k dispozici je les s velkou liškou a spoustou detailů a druhé puzzle je domíchávač betonu doplněný pár drobnostmi a hlavně barevnými kolečky pro další aktivity.

- domíchávač: Můžete hrát jednoduché člověče nezlob se. Ideálně hra pro 2 hráče, kdy si každý vezme jeden žetonek buď s květinou, nebo čtvercem. Hodíte kostkou, a jaká barva vám padne, na to políčko se posunete.

- domíchávač: Vezmete si barevné žetonky a hledejte všechno v dané barvě. Buď můžete všechno např. červené spočítat a znázornit počtem žetonků, a nebo daný žetonek přiložit na věc té konkrétní barvy.

- les: Spočítejte kolik je na obrázku různých detailů. Kolik je květin, hub, zvířátek atd. a počet znázorníte pomocí žetonků

- les: Vezmete si barevné žetonky a hledejte všechno v dané barvě. Buď můžete všechno např. žluté spočítat a znázornit počtem žetonků, a nebo daný žetonek přiložit na věc té konkrétní barvy.